Bazény

Údržba bazénov

Odborná komplexná starostlivosť o bazény so všetkými potrebnými náležitosťami, ktoré sú nutné pri profesionálnej údržbe bazénu. Pravidelný dohľad a čistenie bazénu, jeho okolia, kontrola kvality vody a udržiavanie ph nutného pre bazénovú vodu. Mechanické čistenie vody od usadenín, lístia, hmyzu, údržba a čistenie filtračného systému, zabezpečenie a zavedenie potrebných materiálov pre údržbu.

Montáž filtrácií a inej technológie

Zabezpečujeme montáž filtrácií a inej technológie súvisiacej so starostlivosťou o kvalitu vody vo vašom bazéne. Práce sú vykonávané profesionálom s praxou a skúsenosťami. Používame najnovšie technológie, postupy a materiály určené pre tento druh práce, čím poskytujeme vysokú kvalitu a dlhodobú spokojnosť klientov. Tiež v prípade poškodenia alebo poruchy filtračného systému bazénov, vieme vám odborne poradiť a pomôcť pri riešení problému.

Montáž filtrácií a inej technológie

Opravy bazénov

Zhodnotíme rozsah poškodenia bazénov rôznych druhov, od malých, cez väčšie plastové až po murované a navrhneme vám riešenie problému. Práce sú vykonávané profesionálmi s praxou a skúsenosťami. Používame najnovšie technológie, postupy a materiály určené pre tento druh práce, čím poskytujeme vysokú kvalitu a dlhodobú spokojnosť klientov. Tiež v prípade poškodenia alebo poruchy filtračného systému bazénov, vieme vám odborne poradiť a pomôcť vyriešiť problém.

Opravy bazénov

Predaj bazénovej techniky

Poskytujeme kvalitné a spoľahlivé výrobky určené pre správu a údržbu bazénov. Zabezpečíme vám podľa požiadavky, veľkosti a druhu bazénu najvhodnejšie riešenie pre profesionálne udržiavanie bazénov. Produkty vám ponúkne a odborne vám poradí profesionál s praxou a skúsenosťami. Používame najnovšie technológie, postupy a materiály určené pre správnu údržbu bazénov, čím poskytujeme vysokú kvalitu a dlhodobú spokojnosť klientov.

Predaj bazénovej techniky

Obraťte sa na nás, poraďte sa s profesionálom a my sa o všetko za vás postaráme.

  • zavolajte nám na t. č. 0903 439 648
  • nájdeme najskorší spoločný vhodný termín
  • prídeme, prekonzultujeme vaše požiadavky
  • informujeme vás o riešení, čase a cene
  • pripravíme materiál a prostredie pre prácu
  • vykonáme služby podľa požiadaviek a dohody

B+B Dušan Baláž – OPRAVY A ÚDRŽBA V DOMÁCNOSTIACH

ZAVOLAJTE 
0903 439 648

Email: dusanbalazdb@gmail.com

Len Bratislavský kraj!

Opravy v bytoch, domoch, priestoroch

V prípade, že potrebujete odbornú pomoc pri opravách rôzneho druhu v bytoch, domoch, alebo iných priestoroch, obráťte sa na nás. Radi s vami prekonzultujeme vašu záležitosť a pokúsime sa zvoliť v nutných prípadoch najrýchlejší možný termín a najlepšie riešenie pre vašu spokojnosť.