Kuchyňa

Inštalatérske práce

V pohľade do minulosti môžeme napísať, že novým a veľmi praktickým spôsobom prepojenia vody v domácnostiach na miestach so sťaženým prístupom, sa stali flexibilné hadice. Využívajú sa najmä na pripojenie vody k vodovodným batériám v kuchyni alebo kúpeľni, pripojenie automatickej práčky k vode, pripojenie nádržky WC. Ak sa vám poškodia flexibilné hadice a dochádza k úniku vody je potrebná ich výmena za nové.

Inštalatérske práce

Pripojenie vody a odpadu k linke

Klasické pripojenie vody k batériam kuchynskej linky, osadenie novej, alebo výmena starej vodovodnej batérie, pripojenie odpadového odtoku, alebo zavedenie dvojitého odtoku z drezu kuchynskej linky sú služby, ktoré tiež poskytujeme. Ponúkame aj služby spojené s modernými zariadeniami a ich nutnému pripojeniu na požadované zdroje. Chladničky s výrobníkmi ľadu a dodávkou filtrovanej vody vyžadujú blízky zdroj vody, rovnako ako umývačka riadu. Mnoho moderných domov či bytov má tieto vodné zdroje už nainštalované v blízkosti spotrebičov, ale staršie domácnosti ich mať nemusia. Aj v tomto prípade vám pomôžeme.

Pripojenie vody a odpadu k linke

Vodoinštalatér

Zabezpečujeme montáže, prípadne výmenu vodovodných potrubí v domácnostiach alebo iných objektoch podľa požiadavky každého klienta. Práce sú vykonávané profesionálom s praxou a skúsenosťami. Používame najnovšie technológie, postupy a materiály určené pre tento druh práce, čím poskytujeme vysokú kvalitu a dlhodobú spokojnosť klientov.

Vodoinštalatér

Oprava sifónov

Poskytujeme službu opravy vodovodných sifónov v domácnostiach, alebo iných objektoch, podľa požiadavky klienta. Na výber je viacero druhov technológií sifónov a preto zvolíme najvhodnejší pre dané umiestnenie, typ osadenia a spád vody. Práce sú vykonávané profesionálom s praxou a skúsenosťami. Používame najnovšie technológie, postupy a materiály určené pre tento druh práce, čím poskytujeme vysokú kvalitu a dlhodobú spokojnosť klientov.

Oprava sifónov

Výmena, montáž umývadiel

Osadenie nových alebo výmena starých umývadiel v kúpeľni, drezy v kuchynskej linke, zabezpečíme výmenu, osadenie, pripojenie batérie, pripojenie vody k batériám, napojenie umývadiel k odtokom. Práce sú vykonávané profesionálom s praxou a skúsenosťami. Používame najnovšie technológie, postupy a materiály určené pre tento druh práce, čím poskytujeme vysokú kvalitu a dlhodobú spokojnosť klientov.

Výmena, montáž umývadiel

Obraťte sa na nás, poraďte sa s profesionálom a my sa o všetko za vás postaráme.

  • zavolajte nám na t. č. 0903 439 648
  • nájdeme najskorší spoločný vhodný termín
  • prídeme, prekonzultujeme vaše požiadavky
  • informujeme vás o riešení, čase a cene
  • pripravíme materiál a prostredie pre prácu
  • vykonáme služby podľa požiadaviek a dohody

B+B Dušan Baláž – OPRAVY A ÚDRŽBA V DOMÁCNOSTIACH

ZAVOLAJTE 
0903 439 648

Email: dusanbalazdb@gmail.com

Len Bratislavský kraj!

Opravy v bytoch, domoch, priestoroch

V prípade, že potrebujete odbornú pomoc pri opravách rôzneho druhu v bytoch, domoch, alebo iných priestoroch, obráťte sa na nás. Radi s vami prekonzultujeme vašu záležitosť a pokúsime sa zvoliť v nutných prípadoch najrýchlejší možný termín a najlepšie riešenie pre vašu spokojnosť.