Elektroservis

Elektro servis

Zväčša staršie stavby majú inštalovanú zastaralú technológiu vodičov, čoho dôsledkom zvyknú byť problémy s elektrinou v domácnosti. Časté vyhadzovanie ističov poistiek, prehrievanie alebo spaľovanie vodičov, skratovanie spotrebičov ohrozuje vaše zdravie a bezpečnosť majetku. Pristúpte k rekonštrukcii elektrického vedenia, zmenám alebo návrhom na jednoduché domáce elektrické projekty, inštaláciu nových prípojok. Zavolajte nám, prekonzultujeme s vami váš problém a zvolíme postup na jeho riešenie.

Elektro servis

Oprava elektroinštalácií

Potrebujete urobiť alebo opraviť elektrické vedenie, vykonať zmeny alebo návrhy na jednoduché domáce elektrické projekty, uskutočniť inštalácie prípojok? Alebo vo vašej kúpeľni či WC prestal pracovať odťahový ventilátor? Uvažujete nad inštaláciou stropného ventilátora? Potrebujete nainštalovať viacpolohový spínač svetiel alebo vypínača? Alebo máte iné požiadavky z oblasti elektroinštalácie a hladáte odborníka? Obráťte sa na nás, poraďte sa s profesionálom a my sa o všetko za vás postaráme.

Oprava elektroinštalácií

Montáž svietidiel, vypínačov, zásuviek

V nových stavbách, staršom bývaní, osvetlenie dvoru rodinného domu, alebo iných priestorov podľa požiadaviek, zabezpečujeme montáž všetkých druhov svietidiel, vypínačov a zásuviek, od tých najjednoduchších až po zložitejšie systémy osvetlenia a elektrického pripojenia.

Montáž svietidiel, vypínačov, zásuviek

Zapájanie spotrebičov

Neviete si rady so zapojením nových alebo špeciálne osadených moderných spotrebičov, prepojením na potrebné siete, tak aby ste mali istotu, že všetko správne pracuje ako má? Ponúkame vám zapájanie spotrebičov potrebných v kuchyni, kúpeľni, sklade alebo celkovo kdekoľvek v domácnosti.

Zapájanie spotrebičov

Obraťte sa na nás, poraďte sa s profesionálom a my sa o všetko za vás postaráme.

  • zavolajte nám na t. č. 0903 439 648
  • nájdeme najskorší spoločný vhodný termín
  • prídeme, prekonzultujeme vaše požiadavky
  • informujeme vás o riešení, čase a cene
  • pripravíme materiál a prostredie pre prácu
  • vykonáme služby podľa požiadaviek a dohody

B+B Dušan Baláž – OPRAVY A ÚDRŽBA V DOMÁCNOSTIACH

ZAVOLAJTE 
0903 439 648

Email: dusanbalazdb@gmail.com

Len Bratislavský kraj!

Opravy v bytoch, domoch, priestoroch

V prípade, že potrebujete odbornú pomoc pri opravách rôzneho druhu v bytoch, domoch, alebo iných priestoroch, obráťte sa na nás. Radi s vami prekonzultujeme vašu záležitosť a pokúsime sa zvoliť v nutných prípadoch najrýchlejší možný termín a najlepšie riešenie pre vašu spokojnosť.